Megafoon Jaargang 5 nr.4

 

In't kort:

- Nieuwjaarswensen

- I HIV you

- Imagine

- Pukkelpop Museum

- Nieuws uit het jeugdwerk

 

 

NIEUWJAARSWENSEN

 

Nu 2010 stilletjes haar eindpunt bereikt heeft, willen we graag iedereen bedanken die ons tijdens het voorbije jaar heeft bijgestaan met raad en daad, zijn/haar aanwezigheid of mentale ondersteuning en natuurlijk iedereen uit Beringen!

 

Ook in 2011 zal de dienst jeugd en jeugdsport klaarstaan voor iedereen, en plannen we natuurlijk weer superleuke activiteiten, evenementen en knotsgekke acties.

 

Geniet van een onvergetelijk oudejaar, met aangenaam gezelschap en een lekkere hap. Wij wensen iedereen natuurlijk ook de beste voornemens voor het nieuwe jaar, waarbij al je wensen in vervulling mogen gaan. Een goede gezondheid mag zeker niet ontbreken, die we je hopelijk persoonlijk mogen toewensen ergens in de komende weken.

 

Prettige feesten & een spetterend 2011 gewenst!!

 

 

I HIV YOU

 

Jeugd en Seksualiteit vzw en Wel Jong Niet Hetero vzw presenteren: "I HIV you".

Dat is de naam van het online spel waarmee ze jongeren juiste en duidelijke informatie geven rond hiv en veilig vrijen. Ze kozen voor een spel, omdat ze weten dat veilig vrijen niet enkel om correcte informatie gaat, maar ook om de sociale vaardigheden waarmee je die kennis kunt benutten. Het is niet altijd zo evident om in een passioneel moment het gebruik van een condoom voor te stellen. Maar condooms en veilig vrijen blijven een must.

 

Doel van het spel is jongeren bewuste keuzes te laten maken om zo hun gezondheid- en relatiebarometer 'positief' te houden.

'I HIV you' werd gelanceerd op 1 december en kan gespeeld worden op www.jeugdenseksualiteit.be of www.weljongniethetero.be

 

 

IMAGINE…

 

Samen met Jeunesses Musicales International organiseert Jeugd en muziek in België (en een aantal andere landen wereldwijd) IMAGINE.

Deze wedstrijd voor jong muzikaal talent richt zich op jongeren van 12 tot 20 jaar. Zij kunnen zich inschrijven met hun band/ensemble om deel te nemen aan één van de 9 voorrondes in België.

IMAGINE is een (inter)nationaal muziekplatform met als afsluiter een internationale finale en guestacts uit andere landen. Deze wedstrijd draait rond muzikale en sociale uitwisselingen tussen de deelnemers.
Op de website www.imaginefestival.be kom je meer te weten over deze wedstrijd. Hier kan je je ook inschrijven, je band voorstellen en in contact komen met andere bands.

 

 

PUKKELPOP MUSEUM

 

Naar aanleiding van het 25-jarig bestaan van muziekfestival Pukkelpop werd er een fantastisch Pukkelpopmuseum opgericht. Een bezoekje brengen kan van 4 december tot het einde van de kerstvakantie in het Huis de Corswaren, Maastricherstraat 63 te 3500 Hasselt.

 

Openingsuren:

di – vrij van 13u tot 17u

za – zo van 10u tot 17u

gesloten op 31 december & 1 januari

Toegang gratis!!!

 

Meer info: www.pukkelpop.be of museum@pukkelpop.be

 

 

NIEUWS UIT HET JEUGDWERK

 

31/12                         The Ultimate Club                                      JC Beverlo

31/12                         Feestje (70-80-90 muziek)                         KAJ Stal

07/01                         Kerstboomverbranding                              Chiro WIJ

19/02                         Mystery Party                                           Scouts Beringen

23/04                         Groes Party                                              Chiro WIJ

16/04                         Disco Night                                               Chiro Beverlo

 

 

DOORSTUREN

 

Misschien bevat deze Megafoon interessante informatie voor jouw vrienden of vriendinnen. Door een simpele forward kan deze Megafoon gratis de wereld rond. Je kan hem ook afdrukken en op een goed zichtbare plaats hangen binnen jouw vereniging.

Alvast bedankt.

 

onderaan nieuwsbrief.JPG logo beringen middel.JPG onderaan nieuwsbrief.JPG